Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Mobilna Karta Dużej Rodziny

Czcionka:

Aby otrzymać Kartę Dużej Rodziny należy złożyć wniosek za pośrednictwem portalu Emp@tia lub osobiście w urzędzie gminy lub miasta. W przypadku składania drogą elektroniczną nalezy podać  m. in. imię i nazwisko, PESEL i datę urodzenia wnioskodawcy oraz dane osoby, dla której wnioskuje sie o kartę we wskazanej formie.

WAŻNE! Wnioskując o wydanie KDR jest możliwe wybrane karty w formie tradycyjnej oraz elektronicznej lub tylko jednej z tych form.

Przyznanie dostępu do aplikacji KDR jest uzależnione od podania nr telefonu i adresu e-mail, które są potrzebne do założenia konta i aktywizacji umożliwiającej wizualizację karty na urządzeniu mobilnym. Dane te będą niezbędne również do odblokowania konta w przypadku zapomnienia hasła przez urzytkownika. We wniosku należy zaznaczyć czy mKDR ma być dostępna na urządzeniu mobilnym osoby, dka której o jej wydanie się wniskuje lub też wyłącznie na urządzeniu mobilnym wnioskodawcy.

Za sprawą aplikacji korzystanie z Karty Dużej Rodziny jest możliwe maksymalnie po godzinach od jej przyznania przez wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, bez konieczności oczekiwania na wydruk plastikowego nośnika.

Aplikacja pozwoli na szybszą i łatwiejszą możliwość wyszukiwania zniżki oraz informacji o nowych ofertach. Umożliwi wyszukiwanie partnerów KDR według kategorii, lokalizacji i frazy. Funkcja geolokalizacji, w którą wyposażona jest mKDR, ułatwi wyszukiwanie partneró udzielających zniżek w okolicy przebywania użytkownika. Ważną funkcją jest ododawanie partnerów KDR do listy ,,ulubionych". Zaletą mKDR jest również przekazywanie informacji członkom rodzin wielodzietnych zarówno o aktualnych zniżkach i nowych partnerach, jak też o koniecznosci złożenia wniosku przed terminem ważności karty, jeżeli chodzi o dzieci przed r.ż.

Pozostałe informacje dotyczące przyznawania mKDR można znaleźć na stronie   www.rodzina.gov.pl w zakładce "Duża Rodzina"- Aplikacja mKDR.

 

 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Styczeń 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny